Złoty Medal Festiwalu Druku i Marketingu

UpMe złoty medal za 3d web studio

Z wielka dumą i satysfakcją chcemy poinformować, że UpMe 3D WebStudio, oraz UpMe AR(Rozszerzona Rzeczywistość) zdobyły złoty medal Festiwalu Druku i Marketingu.

UpMe 3D WebStudio i UpMe AR (rozszerzona rzeczywistość) to unikatowe na skalę światową rozwiązanie pozwalające na personalizację i konfigurację produktów reklamowych w 3D przy użyciu przeglądarki internetowej. System nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerze użytkownika. Rozwiązanie pozwala w przeciągu kliku minut klientom B2C i B2B na personalizację produktów (POSy, displaye, standy, stoiska targowe, systemy wystawiennicze, reklama pneumatyczna itp.) w oparciu o obiekty 3D.
Zastosowanie najnowszych technologii w UpMe 3D WebStudio pozwala na podstawie projektu wykonanego przez klienta w zautomatyzowany sposób przygotować pliki do druku i pominąć studio graficzne.

stoisko targowe up me

Dzięki aplikacji mobilnej UpMe AR wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość
Klient otrzymuje możliwość przeniesienie swoich zaprojektowanych produktów w 3D
do rzeczywistych pomieszczeń. Aplikacja UpMe AR na platformie iOS jak i Android pozwala na wizualizacje produktów  w rzeczywistej skali.

Zarówno UpMe 3D jak i UpMe AR  mogą być wykorzystywane również w e-commerce, jako narzędzia znacząco skracające podjęcie decyzji o zakupie przez klienta.

Michał Pytel
Dyrektor handlowy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Pola z gwiazdką są wymagane